4 Adımda Harika Alan Adınızı Bulun

1

Kısa ve Öz Olun

Kayıt etmek istediğiniz alan adı mümkün olduğunca kısa ve öz olmalıdır. Tire, sayı veya Türkçe karakter içermemelidir ve kolay hatırlanabilir olmalıdır.

2

Doğru Uzantıyı Bulun

Alan adınız için doğru uzantı çok önemlidir ve işinizi olumlu veya olumsuz etkileyebilir. Ülke veya global uzantılar arasından en uygun olanı bulmaya çalışın.

3

İşinizi Yansıtın

Kayıt etmek istediğiniz alan adı, işiniz veya web siteniz ile ilgili bir alan adı olmalıdır. Böylece ziyaretçilerinizin zihninde kolayca yer edinebilirsiniz.

4

Marka Tescil Kontrolü

Alan adınızı marka tescili ile yasalar önünde korumanız size ciddi fayda sağlayacaktır. Alan adı kayıt etmeden önce marka tescil sorgulamasını yapın.

37.000+ Mutlu Müşteri
32.000+ Kayıtlı Domain
21.000+ İnternet Sitesi
5.000+ Bulut Sunucu

Neden Bulutino?

Alan adınızı Bulutino ile kayıt etmenizin haklı sebepleri

Ücretsiz Whois Gizleme

Birçok firmanın ücretli olarak sunduğu whois gizleme özelliğini Bulutino ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz whois gizleme ile alan adını kayıt ederken kullandığınız tüm kişisel verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Gelişmiş Domain Yönetimi

Bulutino ile alan adı yönetimi çok kolay. Müşteri paneliniz üzerinden sahip olduğunuz alan adınız ile yapılabilecek tüm işlemleri tek bir menü üzerinden gerçekleştirebilir ve alan adınızı kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ücretsiz DNS Zone Yönetimi

Bulutino ile alan adınızın DNS kayıtlarını yönetmek ve yönlendirmek için hosting paketine ihtiyacınız yok. Ücretsiz DNS Zone yönetim servisi ile A, TXT, MX ve CNAME DNS kayıtları başta olmak üzere tüm DNS kayıtlarını yönlendirebilirsiniz.

Ücretsiz İç Transfer

Bulutino ile kayıt ettiğiniz alan adınızı dilediğiniz zaman başka bir Bulutino müşterisine ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz. Ücretsiz iç transfer hizmeti, alan adı uzantısı farketmeksizin tüm domain uzantılarında kullanılabilir.

Ücretsiz Özel NS Oluşturma

Bulutino ile alan adınıza özel ücretsiz isim sunucu oluşturabilir ve sahip olduğunuz sistemleri bu isim sunuculara yönlendirebilirsiniz. Size özel yaratılan özel NS adresleri tüm dünyada sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Zengin Domain Portföyü

Bulutino 1000+ adet alan adını destekler ve kayıt etmenizi sağlar. Tüm alan adı uzantılarını müşterilerine en iyi fiyatlar ile sunmaktadır. Uzantısı ne olursa olsun tüm alan adlarınızı Bulutione ile güvenle kayıt edebilirsiniz.

Ücretsiz Açılış Sayfası

Kayıt ettiğiniz alan adınız ile hosting hizmetine ihtiyaç duymadan açılış sayfası oluşturarak, yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz açılış sayfası özelliği ile işletmenize özel bir sayfa tasarımını veya kartvizit sayfanızı yükleyebilirsiniz.

7/24 Teknik Destek

Alan adınız ile yapmak istediğiniz tüm işlemleri destek talebi aracılığıyla Bulutino'nun deneyimli teknik ekibinden talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz 7/24 çalışarak, taleplerinizi en kısa sürede yerine getirmektedir.

Ücretsiz 301 Yönlendirme

Ücretsiz 301 yönlendirme özelliği ile alan adınızı farklı bir internet sitesine, sosyal medya hesabınıza veya işletme konumunu gösteren haritalar servisine ücretsiz bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?İş ortağımız olarak müşterileriniz için yaptığınız alışverişlerden indirim kazanabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Destek Ekibimiz İle İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her anda çözüm üretiyoruz.