Yerli Firma

İhtiyacınıza Özel Paket

Bulutino, standart bayi hosting kalıplarını kırarak, kişiye ve ihtiyaca özel barındırma hizmeti sağlamaktadır. Bayi hosting hizmeti için ihtiyaçlarınıza özel barındırma paketleri oluşturulur ve sadece ihtiyacınız olan sistem kaynakları için ödeme yapmanız sağlanır.

%100 Yönetimli Hizmet

Bulutino, sahip olduğunuz barındırma hizmetinin yönetimsel süreçlerini uzman teknik destek ekibi ile gerçekleştirerek, size işinize ve müşterilerinize odaklanma imkanı sunar. Bulutino'nun sunduğu %100 yönetimli hizmetler ile yaşadığınız sorunlar uzman teknik ekibimiz tarafından çözülür.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Bulutino'nun yüksek hızlı ve kesintisiz altyapısına geçiş yapmanın tam zamanı. Ücretsiz taşıma hizmeti ile ister 1 adet ister 100 adet internet sitesi, e-posta hesabı veya sunucu sahibi olun, tüm hizmetleriniz uzman teknik ekibimiz tarafından, ücretsiz olarak Bulutino altyapısına taşınmaktadır.

Sizi Hemen Arayalım

Bayi hosting ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek, sizler için en doğru bayi hosting çözümüne birlikte karar verebiliriz.

37.000+ Mutlu Müşteri
32.000+ Kayıtlı Domain
21.000+ İnternet Sitesi
5.000+ Bulut Sunucu

Daha Güçlü Barındırma Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?

Bayi hosting paketine kıyasla daha güçlü ve daha özgür bir barındırma hizmeti olan bulut sunucu paketlerimize şimdi göz atın.

Maksimum Performans için Bulut Sunucu

Kişiye özel hazırlanmış bulut sunucu seçenekleri projenizi güçlendirir.

Planlara Gözat

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?İş ortağımız olarak müşterileriniz için yaptığınız alışverişlerden indirim kazanabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Web Hosting paketlerimiz ile ilgili sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz
Kredi Kartı Peşin, Kredi Kartı Taksit veya banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ile tamamlanan ödemelerde anında siparişiniz aktif olur. Banka havalesiyle gerçekleşen ödemelerde ise sipariş numarasına fatura numarasını yazdığınız zaman faturanız otomatik olarak onaylanır ve siparişiniz aktif edilir.
Şirketimiz ücretsiz taşıma servisi sunuyor. Hizmeti satın aldıktan sonra bize bildirmeniz yeterli.
Web hosting bilgisayarınızda yaptığınız sitenizi internette herkesin görebileceği şekilde yayınlayabilmenizi sağlayan barındırma servisidir. Bu servisi kullanabilmek için bir alan adınızın olması gerekir.

Destek Ekibimiz İle İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her anda çözüm üretiyoruz.